شرکت ابزار و یراق لوتوس

اولین خرید شما از شرکت ابزار و یراق لوتوس ، شروع یک رابطه پایدار و همیشگی است تا بیش از پیش به اعتماد شما مفتخر بوده و با تمام توان در جلب رضایت مشتریان عزیزمان کوشا باشیم.

بیشتر ما را بشناسید…

تولید مرغوب ترین لولای سنتی کشور همچنین دقیق ترین تراز بنایی با نام تجاری اصفهان در سال های 1367 تا 1376 و همچنین تولید مرغوب ترین یراق آلات درب و پنجره اختصاصی از جمله انواع بلبرینگ های درب های کشویی با نام تجاری داماک در سال های 1387  تا 1398 از جمله گام های بزرگ بنیانگذار شرکت در راستای تولیدات باکیفیت داخل بوده است

شرکت لوتوس با تکیه بر دانش و تجربه مهدی مهماندوست ( بنیان گذار مجموعه ) و همچنین تجهیزات پیشرفته تولید و ابزارهای کنترل کیفی بروز و دقیق در کل خط تولید، طراحی و ساخت محصولات برتر با ارزش افزوده بالا را سرلوحه تضمین خود قرار داده است.

تنوع محصولات برای

نوع بی نظیر محصولات در بازار ابزار و یراق ، همچنین سرعت بسیار زیاد عرضه محصولات جدید، گاها امکان دسترسی مشتریان به مناسب ترین گزینه را محدود می سازد. شرکت ابزار یراق لوتوس کوشیده است با ایجاد کامل ترین مجموعه تخصصی یراق درب و پنجره های آلومینیومی امکان دسترسی یکسان مشتریان به ابزار و  یراق آلات روز را فراهم کرده تا مشتریان از قلب پایتخت تا کوچکترین شهرستان یا حتی روستاها نیز به سادگی کالای متناسب با نیاز خود را انتخاب کرده و به سرعت در هرکجای کشور تحویل گیرد.

شرکت ابزار یراق لوتوس

ارزش های بنیادین

ارزش های بنیادین مجموعه ما عبارت اند از کسب رضایت مشتریان و کسب رضایت شرکای تجاری و کسب رضایت سهامداران

فهرست

شرکت ابزار و یراق لوتوس